LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija
Ludza
Clear
22°C
 
A A A

Olimpisko pārgājienu maršruti Latvijas valsts mežos | LRTV sižets

Jaunākajā Latgales reģionalās televīzijas sižetā skatieties: Laikā, kad sporta jomā pastāv daudz ierobežojumu, “Latvijas valsts mežu” pārstāvji aicina sportot un aktīvi pavadīt brīvo laiku lielākajā sporta zālē – mežā. Sadarbībā ar Latvijas olimpisko komiteju visos Latvijas reģionos mežos ir izstrādāti Olimpisko pārgājienu maršruti, kuros iekļauti arī izzinoši un sportiski uzdevumi.

Ludzas TIC pārstāvji kopā ar A/s “Latvijas valsts meži” Ziemeļlatgales reģiona meža apsaimniekošanas plānošanas vadītāju Daini Rudzīti apsekoja un ar dzeltenu krāsu nomarķēja Kovšezera dabas taku Istras pagastā, kas visapkārt Kovšezeram nepilnu 4 km garumā izvijas cauri skaistam mežam. Takas garumā ir pieejamas četras labiekārtotas, A/s “Latvijas valsts meži” izveidotas atpūtas vietas ar soliem, ugunskura vietām, lapenēm. Šī dabas taka ir īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem, jo ir pietiekoši īsa, viegli izejama, ar skaistām meža un ezera ainavām.

coloring.cool