LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Aicinām piedalīties autofotoorientēšanās braucienā!

 

15. oktobrī Ludzas novadā norisināsies jau otrais autofotoorientēšanās brauciens. Šoreiz pasākuma organizētāji – Ludzas novada Sporta skola un Sporta klubs “Latgols” par kontrolpunktiem izvēlējušies bijušās novada skolas.

Uzvarētājus izšķirs atrasto kontrolpunktu daudzums, kas katrai komandai būs jāatrod un jāiemūžina foto attēlā. Vienam no komandas biedriem jānofotografējas pie objekta tā, lai fons atbilstu kartē atzīmētajai vietai. Tādējādi, pasākuma dalībnieki iepazīs Ludzas novadā esošās vēsturiskās un izzināšanas vērtās vietas. 

Brauciena sākums plānots sestdien, 15. oktobrī  plkst. 10.00. Brauciena finiša un starta vieta nav noteiktas, dalībnieki startē individuāli, no jebkuras vietas brauciena reģionā. Norādījumus par brauciena norises kārtību dalībnieki saņems 15. oktobrī, plkst. 9.50. Brauciena paredzētais ilgums – 6h. Apbalvošana notiks pie Ludzas novada pašvaldības ēkas. 

Aicinām braucienam iepriekš pieteikties, sūtot ziņu uz e-pastu [email protected]. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteiņa vārds, uzvārds un kontakttālrunis, kuru pievienos kopējai Whatsapp grupai turpmākajām norādēm. Pieteikšanās beigu termiņš – 2022. gada 13. oktobra, plkst. 19.00

Brauciena pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar piemiņas kausiem un balvām!  Tāpat visi brauciena dalībnieki saņems piemiņas balvu. 

Plašāk ar brauciena noteikumiem aicinām iepazīties nolikumā:

Bezkontakta autofotoorientēšanās brauciens “Bijušās skolas Ludzas novadā” NOLIKUMS

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

*Autofotoorientēšanās brauciena pamatnoteikumi izveidoti, izmantojot BRAUCIENS.LV materiālus, ar BRAUCIENS.LV atļauju.