Sports
Nūjošanas pasākums Līdumniekos

26. martā Līdumniekos notika nūjošanas pasākums “Atslodzes diena Tavai labsajūtai “. Sliktais un vējainais laiks dalībniekiem nebija šķērslis, tas neatturēja sapulcēties kopumā ap 30 dalībniekiem. Tas vien liecina par to, ka nav nelabvēlīgu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs!

Pasākuma ietvaros dalībnieki apskatīja Līdumnieku kara ekspozīciju jeb Novada vēstures un mantu krātuvi. Tur arī tika izspēlēta viktorīna ar tematiku “Vispasaules ūdens diena”.

Iesaistoties jautrās atrakcijās, garšojot bērza sulu, cepjot līdzi paņemtās desiņas, dalībnieki dalījās ar jaukiem stāstiem un guva atslodzes dienu savai labsajūtai.

Paldies par sadarbību Rudītei Valterei (Līdumnieku bibliotēka), paldies par atbalstu Ciblas pagasta pārvaldes vadītājam Miervaldim Trukšānam .

Pasākuma organizētāji saka paldies, visiem pasākuma dalībniekiem un tiekamies nākošajās aktivitātēs!