LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Novadniekiem panākumi Latvijas Sporta veterānu savienības 59. sporta spēlēs

Sestdien, 5. martā, Valmierā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības Latvijas pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības volejbolā. Sacensības notika D45+, D60+ un K40+, K60+ vecuma grupās. Komanda “SK Kuorsova” no Ludzas novada sporta spēlēs izcīnīja 2. vietu. 

Sporta spēlēs piedalījās komandas no Balvu, Rēzeknes, Jēkabpils, Bauskas, Ludzas, Gulbenes, Tukuma, Madonas un Valmieras novada, kā arī Liepājas, Daugavpils un Rīgas. No Ludzas novada piedalījās komanda “SK Kuorsova”. Komandā spēlēja: Ē. Kondrāts, Ē. Kudlis, J. Novikovs, J. Novokšanovs, V. Miglinieks, J. Pujāts, V. Krokšs, J. Losāns, A. Budrevičs.  Kungi tika sadalīti divās apakšgrupās un pēc uzrādītajiem rezultātiem apakšgrupās, tika izspēlētas spēles par vietām.

SK Kuorsovas kungi izcīnija 2. vietu, finālā zaudējot mājiniekiem – Valmieras komandai, ar rezultātu 0:2.

Apsveicam “SK Kuorsova” kungus ar teicamu rezultātu!

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

 

coloring.cool