LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Novadniekiem panākumi! Aizvadīts čempionāts šautriņmešanā, tempoturnīrs šahā un sacensības handbolā!


No jūlija līdz decembra vidum norisinājās Latvijas komandu čempionāts šautriņmešanā. Dalību komandu čempionātā pieteica 5 dāmu un 21 kungu komandas, starp kurām startēja arī SK Kuorsova šautriņu mešanas dāmu un kungu komandas ”50 + 1”. Dāmu komandā startēja Marija Ružāne, Anita Puncule, Signe Sinkeviča, Diāna Grabčika un Zeltīte Strade, kungus  pārstāvēja Aivars Šutka, Jānis Kondrāts, Gunārs Ozoliņš, Vitolds Karels un Laimonis Naglis. Izspēlējot regulārā čempionāta 4 posmus, ”50 + 1” dāmu komanda ieņēma 1.vietu, bet kungi finišēja 11. vietā, kas deva iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs.

Sacensību rezultāti, tabulas un statistika pēc regulārā čempionāta pieejama: http://www.latviadarts.com/lv/article/asas-adatas-i-un-50-1-komandas-uzvar-komandu-cempionata-regularas-sezonas.

17. decembrī Bauskā norisinājās izslēgšanas spēles. ”50 + 1” dāmas pusfinālā pieveica Vianollo 9:5, bet finālā, spēles gaitā atrodoties vadībā izšķirīgajā legā tomēr piekāpās Bams The Storm dāmām 8:9, tādējādi Latvijas komandu čempionātā izcīnot 2.vietu. Kungi pirmajā izslēgšanas kārtā pieveica Vecpiebalgas 1 komandu 9:3, ceturtdaļfinālā – sezonas 3.vietas ieguvējus NEDA (Rīga) 9:6, pusfinālā piekāpās Melnajam Vienradzim (Liepāja) 5:9 un spēlē par 3.vietu, tikai izšķirīgajā legā veiksme faktors ļāva svinēt uzvaru ar 9:8 pār sezonas līderiem Asās Adatas 1 komandu, izcīnot bronzas godalgas. APSVEICAM!

Finālsacensību rezultāti, tabulas un statistika: http://www.latviadarts.com/lv/article/latvijas-komandu-cempionu-titulus-izcina-smk-priekule-un-bams-the-storm-komandas.


 
No 17. līdz 18. decembrim Rīgā, Rīgas Rīnužu vidusskolā notika otrais handbola sacensību posms zēniem U-14 vecuma grupā (trenere Anita Puncule). Ludzas novada Sporta skolas komanda izspēlēja 4 spēles un noslēdza pirmo apli, ieridojoties 2. vietā! 
Ludzas NSS spēļu rezultāti 2. aplī :
  • Ludzas NSS : Vangaži, spēles rezultāts – 26 : 15 (I. Nazarovs 11, R. Lipskis 6, N. Dalibo 3, A. Narnickis 2, N. Matisāns, N. Patenko, R. Kozlovskis pa 1);
  • Ludzas NSS : Rīgas Handbola Akadēmija, spēles rezultāts – 21: 12 ( I. Nazarovs, R. Lipskis pa 8 ,R. Gabranovs 3, N. Patenko 2);
  • Ludzas NSS : Vaiņode/DKSS, spēles rezultāts – 23 : 11 (R. Lipskis 14 , R. Kļaviņš 4, I. Nazarovs 2, R. Gabranovs, N. Dalibo pa 1);
  • Ludzas NSS : Jūrmalas SS, spēles rezultāts- 29 : 16 (I. Nazarovs 8, R. Lipskis 6, N. Dalibo 4, R. Gabranovs, R. Kļaviņš pa 3, K. Zviedris , N. Patenko pa 1).

Apsveicam, lepojamies un vēlam veiksmi nākamajās spēlēs! 


No 17. līdz 18. decembrim Ludzā norisinājās handbola sacensības zēniem U-18 vecuma grupā (treneris Antons Gendelis). Pašlaik Ludzas Novada Sporta skolas komanda,  ar iegūtiem 10 punktiem, atrodas 1. vietā! Apsveicam!

Ieskats Ludzas novada Sporta skolas komandas spēļu rezultātos:

  • Ludzas NSS : Aizkraukles SS , spēles rezultāts – 35 : 33, ( E. Kušners 8, S. Vaškevičs, D. Mikijanskis pa 7, I. Ivulāns, D. Kušners pa 4, E. Borisovs 3, A. Bondars 2);
  • Ludzas NSS : Dobeles SS , spēles rezultāts – 33 : 26, (S. Vaškevičs 9, D. Mikijanskis 8, D. Kušners 6, E. Kušners 4, I. Ivulāns 3, N. Vaškevičs, S. Pudāns, G. Ūzulnieks pa 1);
  • Ludzas NSS : HK Rīga , spēles rezultāts – 30 : 26, (S. Vaškevičs 6, D. Mikijanskis 5, A. Bondars, I. Ivulāns, E. Kušners pa 4, N. Vaškevičš, D. Kušners pa 3, E. Borisovs 1);


18. decembrī Ludzā notika tradicionālais Ziemassvētku tempoturnīrs šahā. Sacensības organizēja Ludzas novada pašvaldības šaha klubs “Kaīsa” sadarbībā ar Ludzas novada Sporta skolu. Sacensību dalībnieki sacentās savā starpā pēc FIDE noteikumiem, kas ir Šveices sistēma septiņās kārtās, ar laika kontroli 20 minūtes uz visu partiju katram dalībniekam.

Sacensībās piedalījās astoņi dalībnieki un pēc iegūtajiem punktiem, vietu sadalījums sekojošs:

  • Valdis Naglis – 1. vieta – ar rezultātu- 5 1/2 punkti;
  • Aivars Donskis – 2. vieta – ar rezultātu- 5 1/2 punkti;
  • Gunārs Lelis – 3. vieta – ar rezultātu – 3 1/2 punkti.

Apsveicam visus sacensību dalībniekus ar uzrādītajiem rezultātiem un veiksmi nākošajos turnīros!

 

Informāciju sagatavoja:

Anita Puncule

Laimonis Naglis