LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Novada sportistiem sasniegumiem bagāts jūnija noslēgums, jūlija sākums!

22. jūnijā Dobelē noslēdzās handbola čempionāts 2005. g. dz. jauniešiem, kurā piedalījās arī mūsu Ludzas novada sporta skolas audzēkņi. Mūsu puiši izcīnīja 2. vietu! Malači! Lepojamies! No 2005. g. d. zēniem, par rezultatīvākāko spēlētāju tika atzīts Daniels Mikijanskis, kurš 8 spēlēs guva 57 vārtus!

Komandā spēlēja: E. Borisovs, A. Bondars, S. Pudāns, G. Lotko, G. Ūzulnieks, L. Igovens, N. Vaškevičs, S. Vaškevičs, D. Adamāns, E. Kušners, D. Mikijanskis, D. Kušners, I. Ivulāns, E. Balodis, treneris A. Gendelis. 


No 30. jūnijam līdz 1. jūlijam Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā, kurā piedalījās mūsu audzēkņi un guva teicamus rezultātus! Apsveicam!

Sievietes:

Marija Bojāre, 3000m soļošana, 2. vieta, rezultāts: 19:23.42
Ketrīna Kuzņecova, 3000m soļošana, 3. vieta, rezultāts: 19:25.94

Vīrieši:
Daniels Andrejevs, 3000m soļošana, 1. vieta, rezultāts: 16:03.03


5. jūlijā Baldonē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U- 14 vecuma grupā.  Šajā čempionātā Ludzas novada Sporta skolu pārstāvēja viena audzēkne – Elīna Barančuka, kura startēja 2000m soļošanas disciplīnā. Neskatoties uz to, ka meitene sporta skolā trenējas tikai nepilnu gadu un šīs bija pirmās nopietnās sacensības Elīnai kā soļotājai, meitene čempionātā izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 13:00.65, kas arī ir Elīnas personīgais rekords. Paldies Elīnai un trenerei par ieguldīto darbu. Trenere: Jolanta Silicka!

Malači, lepojamies!


22. jūnijā Kārsavā notika Ludzas novada minifutbola turnīrs “Līgo kauss – 2022”. Uz šo turnīru bija pieteikušās 8 komandas:

  • Puto Kārsava
  • SK Kuorsova
  • Bedolagi
  • Vecā Škola
  • SK Kuorsova/ meitenes
  • SK Kuorsova/ veterāni
  • Banda
  • SK Latgols

Komandas izspēlēja spēles savās apakšgrupās, noskaidrojot grupu uzvarētājus, turpat noskaidroti pusfinālu pretinieki.

Pusfinālu rezultāti:

Vecā škola – Puto Kārsava : rezultāts 4:0
SK Kuorsova / Veterāni – SK Latgols : rezultāts 5:0

Fināli:
3. – 4. vieta – Puto Kārsava – SK Latgols , rezultāts: 0:1 
1.- 2. vieta – Vecā Škola – SK Kuorsova / veterāni, rezultāts: 3:1

Vietu sadalījums sekojošs: 

1. vieta – Vecā Skola 
2. vieta – SK Kuorsova / veterāni 
3. vieta – SK Latgols
4. vieta – Puto Kārsava

Paldies visiem, kuri piedalījās pirmslīgo dienā un guva pozitīvas emocijas!


No 22. – 26. jūnijam Spānijā, Granollers pilsētā notika “EHF European Master” handbola čempionāts veterāniem, kurā piedalījas arī komanda no Latvijas “Vārpa”, vecuma grupā 43 +. Apakšgrupā tika izcīnīta 3, vieta un rezultātā, cīņā par 5. vietu, tika izcīnīta pārliecinoša uzvara!

“Vārpa” komandas sastāvā šajā turnīrā spēlēja – Evelīna Fenogenova, Velta Leitāne, Inga Šaulīte, Lana Nikolajeva, Inga Vimba, Tatjana Zamoreva, Sandra Keiša, Rita Lielā, Anita Puncule, Gita Brodzinsla, Ivita Asare.

Komandas treneres – Natālija Kudrjavceva, Elena Fjodorova.

Malači, apsveicam!

Anita Puncule,
Ludzas NSS izglītības metodiķe