Sabiedrība
Notiks informatīvie semināri par vakcīnām un vakcināciju – “Zināšanas ir spēks”

Projekta “Informatīvo pasākumu organizēšana par vakcināciju pret COVID-19 un iedzīvotāju vakcinācijas sekmēšanu Ludzas novadā” ietvaros, biedrība “MULTA VETO” 16., 17. un 18. decembrī organizē tiešsaistes informatīvos seminārus par vakcīnām un vakcināciju. Seminārus vadīs LR medicīnas doktore, Rīgas Stradiņa universitātes, Ģimenes medicīnas katedras docente, Latvijas Lauku Ģimenes ārstu asociācijas (LLĢĀA) valdes locekle, SIA “RSU Ambulance”valdes priekšēdētāja, ģimenes ārste Sandra Gintere.

Semināri notiks attālināti ZOOM platformā 16., 17. un 18. (sestdien) decembrī, sekojošos laikos:

No plkst. 9.00 līdz plkst. 9.45

No plkst. 9.50 līdz plkst. 10.35

No plkst. 10.40 līdz plkst. 11.25.

Esam ieplānojuši laiku jautājumu uzdošanai, tāpēc vienā seminārā gaidīsim līdz 15 dalībniekiem.

Pieteikumu dalībai seminārā, lūdzam sūtīt uz e-pastu multa_veto@inbox.lv, norādot:

– vārdu, uzvārdu*,

– e-pastu*, uz kuru vēlaties saņemt pieslēguma saiti,

– semināra datumu un laiku, kuram vēlaties pieslēgties.

Neskaidrību gadījumā zvaniet t.+371 29168342

*Personas dati tiks izmantoti tikai šī semināra organizēšanai saskaņā ar GDPR – Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.