LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Mostly clear
14°C
 
A A A

Noslēgusies pieteikumu iesniegšana konkursam “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2017″

Lai apzinātu un godinātu Ludzas novada uzņēmējus un amatniekus, kas aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, pašvaldība kārtējo reizi ir izsludinājusi konkursu “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2017”.

Šogad atsaucība uz konkursu bija liela, un līdz 2017. gada 31. decembrim tika saņemti 24 pieteikumi.

Atbilstoši konkursa nolikuma prasībām pretendentus varēja izvirzīt vairākās nominācijās. 3 pretendenti balvai izvirzīti nominācijā “Gada bioloģiskais ražotājs”;

2 pretendenti balvai izvirzīti nominācijā “Gada jaunais komersants” (par 1 pretendentu iesniegti 4 personu pieteikumi) un

4 pretendenti balvai izvirzīti nominācijā “Jauniešiem draudzīgs uzņēmums” (par 1 pretendentu iesniegti 3 personu pieteikumi).

Pa 1 pretendentam pieteikts nominācijās “Gada mājražotājs”, “Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs”, “Gada tirgotājs” (iesniegti 5 personu pieteikumi) un “Gada lauksaimnieks graudkopībā/lopkopībā”.

Pretendenti šīm balvām izvirzīti gan no Ludzas, gan no novada pagastiem. Komisija nākamnedēļ – laikā no 15. līdz 19. janvārim apmeklēs izvirzītos uzņēmumus, lai noteiktu apbalvošanai atbilstošāko.

Savukārt apbalvojumus nominācijās “Lielākais nodokļu maksātājs” un “Lielākais darba devējs” komisija piešķirs, balstoties uz Valsts ieņēmuma dienesta informāciju.

Izvērtējot visus pieteikumus, komisijai ir tiesības izveidot citas nominācijas un piešķirt kādu no speciālbalvām – “Ludzas un/vai novada tēla popularizētājs”.

Iedzīvotāju anketēšanas rezultātu apkopošanu un nominācijām izvirzīto pretendentu atbilstību Nolikumā noteiktajiem kritērijiem veic Ludzas novada domes izveidota konkursa komisija, kuru vada Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un kurā darbojas arī vairāki uzņēmējdarbības jautājumos kompetenti speciālisti.

Uzņēmējdarbība ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem katras pašvaldības ilgtspējīgai izaugsmei un attīstībai. Uzņēmumi, kuri darbojas mūsu novadā, aizvien vairāk nostiprina savas pozīcijas un turpina izaugsmi. Ir svarīgi saglabāt iepriekšējos gados uzsākto tradīciju – vienkopus aicināt novada uzņēmējus uz pašvaldības organizēto pasākumu “Ludzas novada uzņēmēju un zemnieku balle” un teikt paldies mūsu uzņēmējiem.

Konkursa nominantu un uzvarētāju godināšana notiks 9. februārī plkst. 18:00 Ludzas Tautas namā pasākumā “Ludzas novada uzņēmēju un zemnieku balle”.

Aivars Meikšāns,

Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos

coloring.cool