LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Cloudy
11°C
 
A A A

Noslēgusies Ludzas novada sākumskolas skolēnu radošo darbu skate ZĪMĒSIM KOMIKSU!

Novada 2.-4 klašu skolēni tika aicināti uzzīmēt komiksu kādai pasakai. Tika iesūtīti 20 darbi  – gan grupu un pāru, gan individuālie darbi no 4 skolām.

Paldies Ludzas pilsētas vidusskolas 2. a klases skolotājai I. Nogdai, Ludzas Mūzikas pamatskolas 2. klases skolotājai D. Līvmanei un 3. b klases skolotājai J. Andrejevai, Salnavas pamatskolas 4. klases skolotājai V. Daukstei, Kārsavas vidusskolas 4.b klases skolotājai I. Punanei, kuras iedrošināja savus audzēkņus uzzīmēt komiksus! Jūsu skolēniem viss izdevās!

Visi darbi ir apskatāmi Padlet sienā –

https://padlet.com/inetamisane/fk516irg9rvmgsq6

Ludzas novada sākumskolas MJK I. Misāne

 

coloring.cool