LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
22°C
 
A A A

Muzeju nakts 2022 Kārsavā

Pirmā Muzeju nakts Kārsavas kultūrvēstures centrā “Līču mājās” veiksmīgi aizvadīta. Tā bija veltīta sākotnējiem mājas īpašniekiem – Reinholda Matīsa ģimenei, kuri, 1916.gadā iegādājās šo mūra ēku Ontonovas pusmuižā.

Pasākuma ievadā neliels koncerts ar deju kopas “Isnauda” un Bozovas etnogrāfiskā ansambļa piedalīšanos. Pēc tam ekspozīciju zālē tika atklāta izstāde par Reinholda Matīsa dzimtu, kuru prezentēja mazmazdēla Andra Zviedra ģimene. Izstāde būs aplūkojama līdz 10.jūnijam.

Paldies Zviedru ģimenei par seno lietu dāvinājumu, kuras turpmāk atradīsies “Līču mājās”, Rutai Zviedrei par interesanto stāstījumu un folkloras kolektīviem par māju “iedancošanu” un “ieskandināšanu”!

Inta Jurča
Kārsavas kultūrvēstures centra “Līču mājas” vadītāja

 

 

 

coloring.cool