LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Partly sunny
18°C
 
A A A

Mūsu džudistam – bronza

28.maijā Rīgā, V.Zeļonija sporta skolas zālē, norisinājās Latvijas Džudo federācijas organizētais džudo kausa “Bērnu kauss 2022” otrais posms U10 un U12 vecuma grupām. Kopumā sacensībās piedalījās 225 dalībnieki no 25 Latvijas džudo klubiem. 

Rīgas džudo kluba “Dinamo LAT” sastāvā piedalījās 7 cīkstoņi dalībnieki no biedrības “Cīņas klubs LUDZA” – Mironovs Artjoms, Hrebeniuk Andrii, Matvejenko Rihards, Savickis Vladislavs, Tašlikovs Matvejs, Bondarenko Jānis un Bondarenko Mareks – bronzas medaļas ieguvējs U-10 vecuma grupā (sv. kat. – 42kg).

Attēlā no kreisās puses: džudists Mareks Bondarenko un treneris Vjačeslavs Puļčs

Treneris Vjačeslavs Puļčs atklāj, ka biedrībai “Cīņas klubs LUDZA” pievienojies arī talantīgs sportists Hrebeniuk Andrii no Kijivas, kurš Ukrainā nodarbojās profesionāli ar vingrošanu un šobrīd Ludzā startē arī džudo.

Visas cīņas no sacensībām “Bērnu kauss 2022” var šeit!

Biedrība “Cīņas Klubs LUDZA” izsaka pateicību Ludzas novada pašvaldībai un Rīgas džudo kluba “Dinamo LAT” priekšsēdētājam Aleksandram Ļeščinskim par atbalstu un atsaucību!

Informāciju sagatavoja treneris Vjačeslavs Puļčs

coloring.cool