LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 03. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Ludza
Mostly cloudy
23°C
 
A A A

“Meža dienas 2021” ietvaros aicinām uz koku stādīšanas talku

Projekta “Gaismas dārza ainaviskās vides pilnveidošana” īstenošanas un Meža dienas 2021 ietvaros, 24. septembrī plkst. 13.00, Gaismas dārzā, Ludzā, Krāslavas ielā 4a tiks organizēta koku stādīšanas talka. Tās laikā plānots iestādīt 61 koku/ krūmu stādu. Talkas moto: „Veidosim daudzveidīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!”. Tāpat parka labiekārtošanas darbu ietvaros norisināsies informatīvi izglītojošas apmācības, lekcija “Ainavas veidošana un tās nozīme”. Apmācību sākums plkst. 12:00!         

*Pasākums tiks filmēts un fotografēts, pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

**Pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus! Nedrūzmēties, ievērot distanci. Ja jūtaties slikti, iesakām pasākumu neapmeklēt! 

coloring.cool