LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Mostly cloudy
11°C
 
A A A

Meteņdienas sporta pasākums Ciblā

6. martā Ciblas Kapukalna estrādē aizvadīts Meteņdienas pasākums, kur notika tradicionālas un sportiskās aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Uz Ciblu bija sabraukuši un pasākumā piedalījās ap 50 cilvēkiem.

Visu aktivitāšu galvenā pamatdoma – atvadas no ziemas. Pasākuma sākumā visi dalībnieki piedalījās kopīgā aktivitātē, pēc kuras dalībnieki sadalījās bērnu un pieaugušo komandās. Katrs dalībnieks guva prieku sportojot, par piedalīšanos ikviens saņēma “Laimes pogu”, tāpat visus cienāja ar pankūkām un siltu tēju, bērni tika cienāti ar saldumiem.
 
Pasākums tika aizvadīts sportiskā, draudzīgā atmosfērā, visi devās mājās ar labu garastāvokli un sportisku noskaņojumu.
 
Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe
coloring.cool