LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
12°C
 
A A A

Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseina noslodze 29.11.2021.-05.12.2021.

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un MK rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” peldbaseins strādās epidemioloģiski drošajā “Zaļajā” režīmā: ieeja gan personālam, gan apmeklētājiem tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments).

Ņemot vērā peldbaseina noslogojumu un epidemioloģiskās drošības pasākumus, publiskajiem apmeklējumiem peldbaseins ir pieejams darba dienās no plkst. 15.30 līdz 21.00. Publisko apmeklējumu laiks var mainīties, tāpēc lūgums sekot līdzi jaunākajai informācijai Ludzas novada pašvaldības un Facebook mājaslapā. Brīvdienās peldbaseins ir atvērts publiskajam apmeklējumam no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Bērni bez sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta drīkst apmeklēt peldbaseinu tam noteiktajā laikā.

Peldbaseina apmeklēšanas laikā:

  • bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu, ja bērnam nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.
  • bērni līdz 12 gadu vecumam tādu pieaugušo pavadībā, kuriem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, epidemioloģiski drošā vidē var atrasties bez sadarbspējīga sertifikāta.

Peldbaseinu drīkst apmeklēt TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz tālruņa numuru 65724018, mob.tālr. 20019708.

Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus: lietot deguna un mutes aizsegus, kur tas nepieciešams, dezinficēt rokas, ieturēt 2 metru distanci un neapmeklēt peldbaseinu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai uz Jums attiecas karantīnas vai pašizolācijas noteikumi.

coloring.cool