Sports

PLUDMALES FUTBOLS

pludmales futbols

6. augustā, Ludzas pilsētas svētku ietvaros, Mazā Ludzas ezera pludmalē notika pludmales futbola turnīrs, kurā satikās četras komandas.  Spēles ilgums ir 7 minūtes, tika spēlēts pēc apļa principa, pēc tam izspēlēti pusfināli un fināli.

Turnīrā piedalījās šādas komandas:

• Zilupe 2001;
  • Raivis Kozlovskis;
  • Dagda;
  • Cirmas Bekons.

Pusfinālā tikās Zilupes komanda pret Cirmas Bekonu, kuri ar rezultātu 3:1 izcīnīja finālspēli. Otrajā pusfinālā satikās Raivis Kozlovskis pret Dagdas komandu un pārliecinoši tika finālā.

Pusfinālā, kur Cirmas Bekons sacentās pret komandu no Dagdas, pēcspēles metienos 3. vietu izcīnīja Cirmas Bekons, Dagdas komandu atstādams 4. vietā. Finālā, ar vienu punktu pārsvaru, stiprāka izrādījās komanda Raivis Kozlovskis, uzvarot Zilupes komandu.

Labākais vārtsargs komandā – Arvīds Saveļjevs;
Vērtīgākais spēlētājs komandām – Haralds Kavinskis.

Vairāk foto: Facebook lapā  Sports Ludzas novadā.

Paldies visiem, kuri piedalījās turnīrā, godinot Ludzas 845. dzimšanas dienu!

PLUDMALES VOLEJBOLS

pludmales volejbols

6. augustā Mazā Ludzas ezera pludmalē notika  volejbola turnīrs, kurā pieteicās trīs pāri sieviešu konkurencē un pieci pāri vīriešu konkurencē. Sieviešu konkurencē šāds vietu sadalījums:

1. vieta – Jeļizaveta Puzāne un Santa Ostrovska;

2. vieta – Kristīne Klementjeva un Jekaterina Burdina;

3. vieta – Nika Steimakova un Uļjana Steimakova.

Vīriešu konkurencē:

1. vieta – komanda “AA” – Andrejs Puzanovs, Aigars Andžāns;

2. vieta – komanda “Zinger “– Intars Dauksts, Jānis Augustovs;

3. vieta – komanda “Dagda” – Artūrs Itrāns, Raivis Kuzņecovs;

4.-5. vieta komanda “Veserova”– Edgars Ruško, Ivo Ruško un komanda “Krāslava” – Māris Lipšāns, Jānis Cauņa.

Paldies visiem dalībniekiem un veiksmi nākošajos turnīros!

PLUDMALES HANDBOLS

pludmales handbols

13. augustā Mazā Ludzas ezera pludmalē notika tradicionālais Ludzas pludmales handbola turnīrs. Pieteicās astoņas vīriešu un trīs sieviešu komandas.

Vīriešu komandas pēc iepriekšējo gadu reitinga tika sadalītas divās apakšgrupās, kur tika noskaidroti 2. vietu uzvarētāji, kuri cīnījās par godalgotām vietām. Savukārt, pārējie 3. un 4. vietu ieguvēji cīnījās par “Azarta kausu”. Sieviešu komandas izspēlēja divus apļus un pēc iegūtajiem punktiem tika sadalītas vietas.

Pludmales handbols ir interesants skatītājiem, jo katrs puslaiks sākas no 0 punktiem. Neizšķirta rezultāta gadījumā, pēc puslaikiem tiek izpildīti ātrie uzbrukumi, viens pret viens ar vārtsargu. Pludmales handbolā var iegūt gan 1, gan 2 punktus, kas arī rada intrigu spēles gaitā.

Cīņā par 3. vietu pēc diviem puslaikiem bija neizšķirts un spēlētāji izpildīja “ātros” uzbrukumus, kur pieredze ņēma virsroku un ar rezultātu 2:1, uzvarēja Andruxas Dr&Latgols komanda, spēlējot pret Ludzas NSS 2007.

Finālā pārliecinoši uzvarēja komanda Bratiki, pārspējot HK Ogre/Ludza/HYDROX komandu. Sieviešu konkurencē pārākas bija SK Latgols jaunietes, uzvarot MIX FM komandu.

Par labāko vārtsardzi tika atzīta Kintija Kokina

Labākā aizsardzības spēlētāja – Inese Strogonova.
Labākā turnīra spēlētāja – Madara Cibuļska.
Labākais vārtsargs – Lauris Matisāns.
Labākais aizsardzības spēlētājs – Vadims Andrejevs.
Labākais turnīra spēlētājs – Renārs Grebeņņikovs.

Paldies visiem spēlētājiem, līdzjutējiem, atbalstītājiem par piedalīšanos turnīrā un tiekamies nākošgad!

TRIATLONS

triatlons

13. augustā Mazā Ludzas ezera pludmalē, Ludzas pilsētas svētku ietvaros notika tradicionālās triatlona sacensaības, kur dalībnieki demonstrē savas prasmes peldēšanā, riteņbraukšanā un skriešanā. Triatlons ir  daudzcīņas sporta veids, kas prasa labu fizisko sagatvotību. Sacensībām kopumā pieteicās seši dalībnieki, sadalot godalgotās vietas pēc konkrētām vecuma grupām. Šogad tika piedāvāta iespēja startēt komandās, kur piedalās trīs dalībnieki, attiecīgi veicot savu distances posmu.

Kategorijā:

Mix komandā nepārspētas palika komanda Puzanitki  (Dana Puzāne, Alise Puzāne un Jeļizaveta Puzāne ) – 1. vieta! (rezultāts – 39,58);