LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Partly sunny
12°C
 
A A A

Ludzas pilsētas parkā uzstādīts digitālais putnu atbaidītājs

Iedzīvotāju ievērībai! Informējam, ka Ludzas pilsētas parkā uzstādīts digitālais putnu atbaidītājs.

Digitālais putnu atbaidītājs ir elektroniska ierīce, ar kuras palīdzību tiek izdalīti dažādu putnu sugu trauksmes signāli. Ar šo signālu palīdzību tiek aizbiedēti putni no aizsargājamām teritorijām. Šīs ierīces darbības pārklājums ir līdz pat 4000m².

Jau pērn informējām, ka pašvaldība, atsaucoties uz iedzīvotāju iesniegumiem, izmēģina dažādus veidus cīņā ar vārnu un krauķu izplatību pilsētas parkā. Ludzas novada pašvaldība, ar lūgumu sniegt priekšlikumus, kā rīkoties šādā situācijā, vērsās pie Latvijas Ornitoloģijas biedrības, Dabas aizsardzības pārvaldes un Valsts meža dienesta speciālistiem. Plašāk lasiet ŠEIT

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool