LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards
Ludza
Partly sunny
24°C
 
A A A

Ludzas pilsētas PII “Pasaciņa” aicina darbā pirmsskolas skolotāju

Vakances amats

Pirmsskolas skolotājs  (pēc profesiju klasifikatora kods- 234201) Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa’’ uz nenoteiktu laiku, ar 03.01.2022.

Izglītība

Atbilstoši 2018. gada 11. septembra MK noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Par vispārējās izglītības pirmsskolas pedagogu ir tiesīga strādāt persona, kuras izglītība un profesionālā kvalifikācija atbilst vienai no šādām prasībām:

  • augstākā pedagoģiskā vai augstākā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija;
  • augstākā pedagoģiskā vai augstākā izglītība un sākumizglītības skolotāja kvalifikācija;
  • augstākā izglītība pedagoģijā un apgūtas vismaz 72 stundas (sertifikāts) pirmsskolas metodikā un didaktikā.. Pedagogs ieguvis sertifikātu pirmsskolas saturā un didaktikā

Darba pienākumi

Plānot un nodrošināt kvalitatīvu, jēgpilnu mācību procesu grupā. Strādāt saskaņā ar jaunajām mācību satura tendencēm, amata aprakstu, MK noteikumiem un iestādes gada plānu. Veŗtēt  bērnu sasniegumus un ar tiem iepazīstināt vecākus.

Prasības kandidātam

MK noteikumos noteiktā pirmsskolas skolotāja izglītība, var būt studējošs atbilstošajā studiju programmā. Valsts valoda augstākajā līmenī. Augsta atbildības sajūta un vēlme strādāt ar bērniem. Prasme veidot sadarbību ar kolēģiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem.

Darba alga

Šobrīd 1 slodzes 872.00 EUR, pirms nodokļu nomaksas

Uzziņām; tālr. 65722734, mob.t. 26351792 (vadītāja)

CV sūtīt uz e-pastu: [email protected] līdz 14.12 .2021. plkst. 15:00.

coloring.cool