LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 23. jūnijs
Līga
Ludza
Sunny
25°C
 
A A A

Ludzas peldbaseins sertificēts!

2021. gada 02. septembrī uzsākam skolas gaitas ar priecīgu ziņu, šodien tika saņemts Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) izsniegtais sertifikāts, kas apliecina Ludzas pilsētas ģimnāzijas (tagad Ludzas pilsētas vidusskolas) peldbaseina 25 metru, 4 celiņu peldbaseina vannas atbilstību LPF un Starptautiskās Peldēšanas federācijas (FINA; franču val. – Federation Internationale de Natation) minimālā standarta peldbaseinu noteikumiem un prasībām.

Attēlā: no kreisās, Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja Ilona Mekša un Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseina galvenā administratore Olita Laganovska.

Sertificēšana ir veikta ievērojot LPF sertificēšanas procedūru un FINA kritērijus, kas noteikti FINA Ēku noteikumu spēkā esošajā redakcijā.

Sertifikāts tika izsniegts 2021. gada 09. augustā un saglabās derīgumu tik ilgi, līdz nosacījumi, kas noteikti FINA noteikumos, un peldbaseina vanna vai tās aprīkojums netiks mainīti.

Lai iegūtu sertifikātu, bija jāveic neliela pārbūve. Tas tika paveikts, izmantojot Covid-19 pandēmijas izraisīto dīkstāvi. Baseinā pilnībā tika nolaists ūdens,  noņemti starta paliktņi, baseina galos demontētas flīzes, tika veikta baseina gala sienu betona slīpēšana un taisnošana, tika labota peldbaseina gala sienu vertikalitāte, kas baseinu agrāk neļāva sertificēt. 

Peldbaseina apmeklētāji sertifikātu var aplūkot Peldbaseina telpās.

 

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

 

 

coloring.cool