LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Sunny
27°C
 
A A A

Ludzas peldbaseins gūst atzinību skatē “Gada labākā būve Latvijā 2020”

Otrdien, 21. septembrī, Rīgā tika paziņoti skates “Gada labākā būve Latvijā 2020” laureāti. Priecājamies, ka to vidū ir Ludzas peldbaseins, kas nominācijā “Publiskā jaunbūve” ieguva atzinību, kas ir augsts novērtējums ievērojamu būvju konkurencē. Šogad skatei bija pieteiktas 90 būves, finālam izvirzītas 48. Žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs, Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) valdes priekšsēdētājs, sveica pērn pabeigto labāko objektu komandas astoņās nominācijās.

“Mēs esam patiesi priecīgi un lepni, ka mūsu būve tika novērtēta un Ludza kļūst atpazīstamāka”, uzsver Ludzas novada pašvaldības Projektu vadītāja Ilona Mekša.

Nominācijas “Publiskā jaunbūve” laureāti:

1.vieta – Mežaparka Lielās estrādes pārbūve, posms B, kārta B1, Ostas prospekts 11, Rīga;

2.vieta – Daudzfunkcionālais komplekss Z -Towers, Raņķa dambis 30, Rīga;

2.vieta – Starptautiskā koledža ar dienesta viesnīcu, Jaunā iela 10, Piņķi, Babītes pagasts;

3.vieta – Kultūras centrs Ulbrokas pērle, Institūta iela 3, Ulbroka;

Atzinība:

– Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseins Pētera Miglinīka ielā 27B, Ludzā;

– Tirdzniecības centrs Sāga, Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads;

– Dienvidu vārti, A klases biroju, noliktavu un tirdzniecības telpu komplekss, Rēzeknes ielā 5A, Rīga.

2019. gada nogalē Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) ir pieņēmis ekspluatācijā uzbūvēto Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseinu, P.Miglinīka ielā 27B, Ludzā. 2020. gada 14. februārī Ludzas peldbaseins vēris durvis pirmajiem apmeklētājiem. Baseina būvniecības projekta pasūtītājs ir Ludzas novada pašvaldība, projektu realizēja un autoruzraudzību veica SIA “Arčers”, būvuzraudzību veica SIA “BaltLine Globe”. Projektētājs: SIA “Arčers”; “REM Pro.

Ar pilnu skates rezultātu apkopojumu var iepazīties šeit: Godalgotie objekti – 2020. gada labākās būves

Rezultātu paziņošanas ieraksts:

Video – Ludzas novada pašvaldības prezentācija skatei “Gada labākā būve Latvijā 2020” :

Skates rīkotājas – Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar 15 būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām, Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD un nozares žurnālu Būvinženieris.

Skates Gada labākā būve Latvijā 2020 titulsponsors – kompānija Tikkurila, atbalstītāji – Vivacolor, Saint-Gobain, Bauroc, Mitek Baltic, S.B.C., Mapei, EJOT, CMB, IIZI, PERI, InfoEra Latvia, Promat. Informatīvie atbalstītāji: žurnāls Būvinženieris, LETA, TVNET, Nozare.lv, City24, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool