Sports
Attēlā: Ņikita Kaseckis (3. vietas ieguvējs), Ludzas novada Sporta skola. Treneris S. Fenčenko.

19. janvārī  Valmierā norisinājās “Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem”, kurā startēja arī Ludzas novada Sporta skolas treneru Sergeja Fenčenko un Andra Vengras audzēkņi.

Rezultāti:

• Ņikita Kaseckis – trīsoļlēkšana, rezultāts – 13.95 metri, izcīnīja 3. vietu (treneris S. Fenčenko)
  • Ņikita Prikuļs – trīssoļlēkšana, rezultāts – 12.77 metri, ieguva 4. vietu (treneris A. Vengra)
  • Ņikita Šūpolnieks – 60 metri , rezultāts – 7,68 sek., ieņēma 23. vietu. (treneris S. Fenčenko)
  • Sanita Dalibo – lodes grūšana, rezultāts – 8,51 metrs, ieņēma 9. vietu  ( treneris S. Fenčenko)

Apsveicam mūsu vieglatlētus un trenerus ar uzrādītajiem rezultātiem, novēlam panākumus arī turpmāk!

Sacensības organizēja Valmieras Sporta skola sadarbībā ar Valmieras Vieglatlētikas klubu.