LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija
Ludza
Sunny
19°C
 
A A A

Ludzas novada vieglatlētēm sasniegumi sporta soļošanā

17. septembrī Lietuvā, Birštonā notika Baltijas komandu čempionāts sporta soļošanā U-16, U-18, U-20 vecuma grupās. Latvijas izlases sastāvā piedalījās arī mūsu atlētes: Brigita Mūrniece – Krišāne, Kristīne Polukejeva, Viktorija Krišāne.
 
U-16 Latvijas izlases sastāvā, 3000m distancē, sporta soļošanā Brigita Mūrniece – Krišāne, ar rezultātu 16:30,50 ierindojās augstajā 2. vietā. Kristīne Polukejeva šadā pašā disciplīnā ierindojas 8. vietā starp labākajām Baltijas dalībniecēm. Viktorija Krišāne
U- 18 Latvijas izlases sastāvā, 10 000m distancē sporta soļošanā ierindojas 5. vietā. Treneris Viktorijs Krišāns.
 
Apsveicam jaunietes un treneri! Veiksmi turpmāk!
 
Attēlos: Brigita Mūrniece – Krišāne

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

 
 
 
coloring.cool