LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzas novada sportistu sasniegumi decembrī

07. decembrī Ludzā notika handbola spēle jauniešiem U-19 vecuma grupā (trenere Kristīne Klementjeva). Šajā vecuma grupā pieteikušās trīs komandas:

  • Jēkabpils SS
  • Dobeles SS 
  • Ludzas NSS

Mūsu novada komandā bija daudz jaunākas meitenes, kuras demonstrēja pašaizliedzīgu spēli, taču cieta zaudējumu.

Spēles rezultāts:

Ludzas NSS : Jēkabpils SS , spēles rezultāts 19 : 42 ( J. Bule 10, M. Batņa 3, P. Cibuļska un E. Eikina pa 2, J. Stepanova 1)

Veiksmi meitenēm nākamajās spēlēs!


7. un 11. decembrī Ludzā notika handbola sacensību otrais posms meitenēm U-16  vecuma grupā, kurā piedalījās arī Ludzas novada Sporta skolas meitenes (trenere Agnese Sidorova). Sporta skolas audzēknes uzrādīja teicamus rezultātus, uzvarot visas komandas.

Spēļu rezultāti:

  • Ludzas NSS : Jēkabpils SS 2 , spēles rezultāts – 22 : 16 ( I. Boroduļina un P. Cibuļska pa 5, K. Ziediņa 4, D. Paņkova 3, J. Stepanova, L.Leščinska, K. Atstupene ,M. Batņa pa 1 )
  • Ludzas NSS : Jēkabpils SS , spēles rezultāts – 29 : 21 ( P. Cibuļska 12, K. Ziediņa 9, I. Boroduļina 3, K. Atstupene, M. Batņa pa 2, J. Stepanova 1)
  • Ludzas NSS : Olaines 2. vidusskola , spēles rezultāts- 24 : 9 ( P. Cibuļska 6, M. Batņa 4, L. Sproģe, J. Stepanova,L. Leščinska, K. Ziediņa pa 3, S. Krīviņa, K. Atstupene pa 1)

Malači, meitenes, lepojamies! 


10. decembrī Rīgā notika minihandbola festivāls, kurā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Dalībniekiem bija piedāvātas dažādas aktivitātes, kā arī bērnus izklaidēja un iesildīja Griņčs, Rīgas pašvaldības policija iepazīstināja ar drošības noteikumiem ziemas tumšajā laikā. Bērni guva lielisku pieredzi, piedaloties dažādās aktivitātēs un, protams, uzspēlējot mini handbolu. No Ludzas uz šo festivālu devās  2013.- 2014. g.dz. zēnu komanda (treneris Gunārs Dalibo). Tā kā minihandbolā netiek skaitīti rezultāti, tāpēc katrs tiek pie medaļām un pārsteiguma balvām, kas rada vēlmi tiekties pēc jauniem mērķiem un uzdevumiem. Puišiem šīs bija pirmās sacensības un tika gūta vērtīga spēles pieredze!


8. decembrī Ludzā notika Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās U-16, U-18, U-20 vecuma grupās gan meitenēm, gan zēniem. Dalībnieki no visas Latgales bija pulcējušies kuplā skaitā. Mūs pagodināja un pasniedza medaļas uzvarētājiem Jesēnija Masaļska, bijusī sporta skolas audzēkne, Eiropas mēroga sacensību dalībniece. Liels paldies Jesēnijai, kura bija sagādājusi mūsu vieglatlētikas nodaļas sporta skolas audzēkņiem Ziemassvētku dāvaniņas! 

Ludzas NSS audzēkņu uzrādītie rezultāti:

1. vieta – Valērija Djubko- 3000m, U-18, rezultāts – 14,11,85;
2.vieta – Intars Brencis – lode, U-20, rezultāts – 9,12m;
1. vieta- Sabīne Anna Dzierkale , lode, rezultāts – 8,80m;
3. vieta – Ivans Litčenko , 60m, U-16, rezultāts – 7,75 s;
2. vieta – Ērika Bolševiča – a/l, U-18, rezultāts – 1,35m;
3. vieta- Germans Baranovskis – a/l , U-18, rezultāts – 1,60m;
1. vieta- Elīna Barančuka – 2000m soļošana, U-16, rezultāts – 14:37,60;
1. vieta – Daniels Andrejevs- 2000m soļošana, U-18, rezultāts – 11:09,05;
1. vieta – Kristīne Polukejeva- 2000m soļošana, U- 18, rezultāts – 11:44, 63;
2. vieta- Marija Bojāre- 2000m ,soļošana , U-18, rezultāts -12:00,27;
3. vieta – Ketrīna Kuzņecova – 2000m soļošana, U-18, rezultāts – 12:17,39;
1. vieta – Intars Brencis – trīsoļlēkšana , U-20, rezultāts – 12.32m;
2. vieta – Ņikita Prikuļs – 60m, U-20, rezultāts – 7,42s.

 

Paldies visiem dalībniekiem un treneriem: Andrim Vengram, Vitai Tutinai, Valērijam Rimšam, Armandam Volajam , Anastasijai Maļļiņņikovai, Jolantai Silickai!


10. decembrī Valmierā notika Ziemassvētku kauss vieglatlētikā dalībniekiem U-14 vecuma grupā, kurā piedalījās arī mūsu novada Sporta skolas trīs audzēkņi (treneris Andris Vengra).

Mūsu audzēkņu rezultāti:

Natālija Nasaļska: 
7. vieta( 21 dalībnieks) – 60 m b/s , rezultāts – 11.08 s.
29. vieta ( 78 dalībnieks) – tāllēkšana , rezultāts – 3,81m

Nikola Prikule:
12. vieta ( 21 dalībnieks ) – 60 m b/s, rezultāts – 11.79 s
16. vieta ( 59 daībnieks) – 300m, rezultāts – 52.00s

Jānis Malakovs:
4. vieta ( 74 dalībnieks)- 60m rezultāts – 8.58 s
1. vieta ( 26 dalībnieki ) – lodes grūšana – rezultāts 12.1m

Apsveicam dalībniekus un treneri ar uzrādītiem rezultātiem! 


No 3. līdz 4. decembrim Rīgā, viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga norisinājās Latvijas Darts Virslīgas reitinga sacensības šautriņu mešanā LDO Latvijas Kauss 2022. Sacensībās piedalījās A divīzijā – 15 spēlētāji, B divīzijā – 81 spēlētājs, dāmu konkurencē – 19 sportistes, kā arī 4 juniori un 5 jaunieši. Sporta kluba Kuorsova šautriņmetēju komandu ”50 + 1” pārstāvēja Marija Ružāne, Anita Puncule, Aivars Šutka (A), Gunārs Ozoliņš (A), Jānis Kondrāts (B) un Laimonis Naglis (A). 3.decembrī individuālajās dāmu sacensībās, nezaudējot nevienā spēlē, par čempioni kļuva Marija, finālā pārliecinoši pārspējot Sandiju Andersoni (ŠMSK Asās Adatas). Kungu konkurencē A divīzijā 3.vietu izcīnīja Laimonis, kurš pusfinālā piekāpās nākošajam LDO Latvijas kausa čempionam Aigaram Strēlim (ŠMK Priekule). Anita, Aivars un Gunārs izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. Kungu B divīzijā individuālajā vērtējumā Jānim 9.vieta.

4. decembrī norisinājās gan dāmu (9), gan kungu (40) pāru sacensības. Gunārs & Jānis dalītajā 9 vietā. 2.vietu izcīnīja Marija & Anita, kuras finālā piekāpās Helēnai Gleglu & Laimai Upeniecei (BAMS). Kungu pāru konkurencē par LDO Latvijas kausa čempioniem kļuva Aivars ar Laimoni, kuri finālā, tikai izšķirīgajā legā bija nedaudz veiksmīgāki par Valteru Melderi un Rihardu Vosuli-Griguli (ŠMSK Asās Adatas). APSVEICAM!

Sacensību rezultāti, tabulas un statistika pieejama: https://tv.dartconnect.com/eventmenu/ldolatvijas22


10. decembrī Aizkraukles novada Iršos notika volejbola sacensības veterāniem “Iršu kauss – 2022”, kur arī devās SK Kuorsova veterānu komanda. Mūsu veterānu komanda spēlēja un cīnījās līdzvērtīgi ar gados jaunākiem 55 + dalībniekiem. Katrā komandā drīkst piedalīties vēl divi dalībnieki, vecumā 45 + . Turnīrā Bija pieteikušās septiņas komandas no dažādiem novadiem, izspēlējot apļa turnīru. Pēc apļa turnīra, tika izspēlētas spēles, lai noskaidrotu godalgoto vietu ieguvējus. Mūsu komandai nedaudz nepaveicās un palika 4. vietā. Komandas kapteinis Ēriks Kondrāts komentējot teica, ka ir prieks pieveikt gados jaunākus pretiniekus un gūt gandarījumu par spēli!

Apsveicam visus dalībniekus un vēlam veiksmi nākošajos turnīros! 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Anita Puncule

Laimonis Naglis