LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Ludzas novada sporta veterāniem godalgotas vietas galda tenisā un vieglatlētikā

5.09.2021., Latvijas veterānu – senioru savienība Salaspilī organizēja sacensības galda tenisā senioriem, pašvaldību 58. sporta spēļu ietvaros. No Ludzas piedalījās 4 dalībnieki: Antons Masaļskis, Aivars Kārkliņš, Arnolds Jakupāns, Jānis Ivulāns. Sacensības notika dažādās vecuma kategorijās : 40+, 50+, 60+, 70+, 80+, 85 +. Ludzānieši attiecīgi startēja savās vecuma kategorijās, taču tika piedzīvoti zaudējumi, dažādu objektīvu apstākļu dēļ. Izcilu rezultātu parādīja Antons Masaļskis, kurš startēja 80 + kategorijā un izcīnīja 2. vietu 6 vīru konkurencē.

Malacis, lepojamies ar uzrādīto rezultātu!

28.08.2021, Latvijas veterānu – senioru savienības, 58. sporta spēļu ietvaros, Cēsīs, notika arī vieglatlētikas sacensības. No Ludzas piedalījās mūsu ludzānietis Vitaliss Iļjenkovs un atveda uz Ludzu 2 (!!!) zelta medaļas. Vitaliss startēja kategorijā 75+ lodes grūšanā un izcīnīja 1. vietu, aiz sevis atstājot vēl 5 dalībniekus. Tāpat startēja šķēpa mešanas disciplīnā, kur piedalījās 8 dalībnieki. Tika svinēta uzvara arī šajā disciplīnā.

Lepojamies un vēlam, lai arī turpmākajās sacensībās tiktu svinētas uzvaras!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada Sporta skolas Sporta metodiķe Anita Puncule

 

 

 

coloring.cool