LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Partly sunny
18°C
 
A A A

Ludzas novada Sporta skolas vieglatlēti startē Ogrē

16. maijā Ogrē notika U – 10 un U – 12 Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības, kurās, pārbaudot savas prasmes un iemaņas, piedalījās arī mūsu Ludzas novada Sporta skolas audzēkņi (trenere A. Balode). Konkurence bija samērā liela, teju 100 dalībnieki gandrīz katrā disciplīnā. Tas bija liels izaicinājums mūsu vieglatlētiem.

Sacensībās piedalījās Darīna Trajanovska, Ketija Locova, Olīvija Sorokina, Lāsma Dolgileviča, Nikola Enikova, Ronalds Jakušenko, Poļina Višņakova.

 

Paldies trenerei par ieguldīto darbu un veiksmi nākošajos startos! Katras sacensības jau ir maza uzvara pār sevi!

Informāciju sagatavoja
Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

coloring.cool