LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
20°C
 
A A A

Ludzas novada Sporta skolas handbolistu sasniegumi

Attēlā: 2008. gadā dzimušo meiteņu komanda, D. Mickāne, A. Šaļina, K. Atstupene, L. Sproģe, D. Moļanova, L. Pavlovska, D. Paņkova, S. Zatlere, P. Cibuļska.

 
No 14. – 15. martam Dobelē notika  Latvijas handbola čempionāts 2008. g. dz. meitenēm, U-14 vecuma grupā, kurā piedalījās arī Ludzas novada Sporta skolas meitenes. 2008. g. dz. meitenēm šis bija 1. sabraukums, kur no sešām pieteiktajām komandām Ludzas NSS šobrīd ierindojas 2. vietā! Lai gan tika piedzīvoti divi zaudējumi, pēc iemesto vārtu starpības meitenes palika 2. vietā! (treneris M. Cibuļskis).
Uzrādītie rezultāti:
 
Ludzas NSS : Dobeles SS, spēles rezultāts 22 : 24 (P. Cibuļska 15, K. Atstupene 4, D . Paņkova 3);
Ludzas NSS : Salaspils SS, spēles rezultāts 20 : 14 (P. Cibuļska 6, D. Paņkova, L. Sproģe pa 5, K. Atstupene 4);
Ludzas NSS : Jēkabpils SS, spēles rezultāts 14 : 18 (P. Cibuļska 6, K.Atstupene 5, D. Paņkova 2, D. Moļanova 1);
Ludzas NSS : Olaines 2. vsk., spēles rezultāts 17 : 6 (P. Cibuļska 7, D. Paņkova 6, K. Atstupene 3, D. Moļanova 1).
Malači meitenes, tā tik turpināt arī nākamajos sabraukumos!
 

Attēlā: 2007. gadā dzimušo zēnu komanda, no labās, 1. rindā – N. Vaškevičs, D. Iļjins, A. Dalibo. 2. rindā – no labās – Ņ. Golubovs, A. Bondars, S. Pudāns, A. Zbitkovskis, K. Miškāns, E. Barisovs, M. Bulis, K. Mulers un treneris G. Dalibo.

 
Aizvadītajās brīvdienās notika handbola čempionāta spēles zēniem U- 12 (2010 g. dz.) un U – 15 (2007. g dz.) vecuma grupās.  U – 12 vecuma grupā  čempionātam pieteikušās 9 komandas un tās ir sadalītas 3 apakšgrupās. Jāatzīmē, ka pandēmijas ietekmē nav spēlēts “lielais handbols”, pirmā pieredze un pirmie panākumi, tāpat arī pirmais zaudējums.
 
12. martā, Skrīveros, mūsu Ludzas NSS komandas puiši tikās ar Ogres NSC un Aizkraukles NSS (treneris M. Cibuļskis).
Uzrādītie rezultāti:
 
Ludzas NSS : Aizkraukles NSS, spēles rezultāts 7 : 10 (N. Patenko 5 , A. Vasiļevskis 2);
Ludzas NSS : Ogres NSC, spēles rezultāts 21:16 (N. Patenko 8, A. Vasiļevskis 7, V. Tarasovs 4).
 
No 12. – 13. martam Murjāņu sporta ģimnāzijā notika 2. handbola sabraukums 2007. g. dz. zēniem (treneris G. Dalibo).
Uzrādītie rezultāti:
 
Ludzas NSS : Dobeles SS,  spēles rezultāts 23 : 31 (E. Borisovs 10, A. Bondars 5, M. Bulis 4, R. Čerņihovičs 3, K. MIškāns 1);
Ludzas NSS : Salaspils SS, spēles rezultāts 41 : 25, (E. Borisovs 12, Ņ. Golubovs 5, A. Bondars, A. Zbitkovskis, D. Iļjins , M. Bulis pa 4, K. Miškāns 3, R. Čerņihovičs 2, A. Dalibo, N. Vaškevičs, K. Mulers pa 1);
Ludzas NSS: Ogres NSC spēles rezultāts 26 : 16, (E. Borisovs, A. Bondars pa 5, R. Čerņihovičs, D. Iļjins pa 4, K. Mulers, M. Bulis 2, A. Dalibo, N. Vaškevičs, A. Zbitkovskis, Ņ. Golubovs pa 1).
 
Malači zēni, novēlam panākumus arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

coloring.cool