Sabiedrības līdzdalība
Ludzas novada pašvaldības vadības tikšanās ar novada iedzīvotājiem

Ceturtdien, 12. maijā, notiks Ludzas novada pašvaldības vadības pārstāvju tikšanās ar Ludzas novada Salnavas, Mežvidu, Malnavas un Mērdzenes pagastu iedzīvotājiem. Tiek aicināti visi iedzīvotāji, lai rastu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Tikšanās grafiks:

• plkst. 9.00 Ludzas novada pašvalības vadības pārstāvji tiekas ar novada iedzīvotājiem Ludzas novada Salnavas pagasta Kultūras namā.
  • plkst. 11.00 Ludzas novada pašvalības vadības pārstāvji tiekas ar novada iedzīvotājiem Ludzas novada Mežvidu pagasta Kultūras namā.
  • plkst. 14.00 Ludzas novada pašvalības vadības pārstāvji tiekas ar novada iedzīvotājiem Ludzas novada Malnavas pagasta kultūras daļā.
  • plkst. 16.00 Ludzas novada pašvalības vadības pārstāvji tiekas ar novada iedzīvotājiem Ludzas novada Mērdzenes pagasta Kultūras namā.

Jana Dukaļska,

Ludzas novada pašvaldības