Vakance
Ludzas novada pašvaldības Mežvidu pagasta pārvalde aicina darbā bibliotēkas vadītāju

Vakances amats

Ludzas novada pašvaldības Mežvidu pagasta pārvaldes struktūrvienība-

Mežvidu pagasta bibliotēka – bibliotēkas vadītāja

Darba pienākumi

Plānot, organizēt bibliotēkas darbu, saskaņā ar bibliotēkas nolikumu, amata aprakstu un citiem saistošajiem normatīvajiem dokumentiem.

Prasības kandidātam

  • Augstākā izglītība (vēlama profesionālajā jomā, humanitārajās vai sociālajās zinātnēs) vai vidējā profesionālā izglītība bibliotēku darba jomā vai tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā darba pieredze bibliotēkā;
  • Radoša personība ar organizatoriskām dotībām un prasmi uzstāties publikas priekšā;
  • Plašas literatūras zināšanas;
  • Teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • Labas komunikācijas prasmes darbā bibliotēkas lietotājiem un iedzīvotājiem;
  • Iniciatīva, radošums un patstāvīga pieeja darbam;
  • Augsta pašmotivācija, atbildība un organizētība;
  • Vēlme pašizglītoties;
  • Valsts valodas prasmes augtākajā līmenī;

Piedāvājam:

  • Šobrīd nepilns darba laiks – 0,75 slodze (30 stundas nedēļā), mēnešalga pirms nodokļu nomaksas 577,50 EUR.
  • Līgums uz nenoteiktu laiku;
  • Sociālās garantijas;
  • Iespējas pilnveidot profesionalitāti un vietu izaugsmei.

Darba vietas adrese

„Pagastmāja”, Mežvidi, Mežvidu pagasts, Ludzas novads, LV 5725

Jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  • valsts valodas prasmes dokumentu (ja nepieciešams).

Pieteikšanās termiņš:  līdz 15.06.2022. plkst. 15:00

Dokumentus ar norādi „Pieteikums Mežvidu pagasta bibliotēkas vadītāja amatam” jāiesniedz:

  • Mežvidu pagasta pārvaldē KAC kabinetā „Pagastmāja”, Mežvidi, Mežvidu pagasts, Ludzas novads, LV 5725
  • vai elektroniski  uz e-pastu: mezvidi@ludzasnovads.lv
  • Tāltunis uzziņām +371 26126901

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, informējam, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: +371 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv.