Sabiedrība
Ludzas novada pašvaldības Jaungada apsveikums

Cienījamie Ludzas novada iedzīvotāji!

Gada nogale ir īstais laiks, lai pārdomātu paveikto un teiktu paldies ikvienam, kurš mūs atbalstījis, iedvesmojis un palīdzējis.

Aizvadītais gads bijis lielu pārmaiņu gads, nu Ludzas novads ir kļuvis vēl lielāks. Tas nes arī lielāku atbildību.

Kā jau tas ir ierasts, aizvadītais gads mums ir devis gan veiksmīgas, gan ne tik veiksmīgas dienas.  Atskatoties uz paveikto, ir gandarījums, ka virzāmies uz priekšu un realizējot projektus, esam soli tuvāk sava novada sakārtošanai, veidojot to par tīkamāku dzīves vidi mūsu šodienai un nākotnei. Paldies visiem, kas aktīvi iesaistās, palīdz un atbalsta!

Tāpat liels prieks ir par cilvēkiem, kuri spēj ap sevi pulcēt citus un rosināt darboties, paldies ikvienam, kas nenogurstoši strādā Ludzas novada labā, paldies mūsu komandai!

Vislielāko pateicību pelnījuši arī tie, kuri ar sasniegumiem kultūrā, sportā, izglītībā un daudzās citās jomās vairojuši lepnumu par mūsu Ludzas novadu.

Lai Jaunais 2022. gads atnāk ar piepildījumu tam, ko visvairāk vēlaties, ar dzīvesprieku, stipru veselību un mīlestību!

Ludzas novada pašvaldības vārdā –

domes priekšsēdētājs