Kultūra
Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Edgara Mekša sveiciens Ludzas pilsētas svētkos!

Cienījamie ludzānieši un pilsētas viesi, sirsnīgi sveicu jūs Ludzas pilsētas 844. dzimšanas dienā!

Mums ir laimējies dzīvot gleznainā, ezeru ieskautā vietā, senākajā Latvijas pilsētā Ludzā. Svētku noskaņā, varam ar lepnumu raudzīties uz padarītajiem darbiem, uz pilsētas attīstību. Paldies ik vienam iedzīvotājam, kas izvēlas dzīvot, strādāt un veidot ģimeni Ludzas novadā, paldies tiem, kas vienkārši mīl savu dzimto pusi, tiem, kam rūp novada attīstība. Vēlu, lai ik vienam Ludza ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties un nekad negribas doties prom.

Nupat mūsu novads ir kļuvis vēl lielāks, aicinu svinēt šos svētkus kopā un izbaudīt svētku programmu. Lai arī šogad svētkus svinēsim mazākā formātā, kā ierasts, pārsteigumu netrūks. Satieciet Latvijas un mūsu vietējos māksliniekus, amatniekus un mājražotājus, pavadiet laiku aktīvi un aizraujoši, pavadiet laiku ar ģimeni, draugiem un izbaudiet kopābūšanu! Dodoties nesteidzīgā pastaigā, iegriezieties mūsu skaistajā parkā – izbaudiet melodijas un īpašu noskaņu.

Uz tikšanos Ludzas pilsētas svētkos!

Edgars Mekšs,

Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs