Vakance
attēls

PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORS

Vispārējie darba pienākumi:

•    nodrošināt sabiedrisko kārtību un personu drošību Ludzas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā;
•    veikt vispārējo un individuālo preventīvo darbu (likumpārkāpumu prevenciju);
•    uzraudzīt un kontrolēt Administratīvās atbildības likumā un attiecīgo nozaru likumos paredzēto atbildību, Ludzas novada pašvaldības domes pieņemto saistošo noteikumu, lēmumu un rīkojumu prasību ievērošanu un izpildi;
•    veikt administratīvo pārkāpumu profilaksi, atklāšanu, novēršanu un pārtraukšanu;
•    kompetences ietvaros veikt nepieciešamās darbības administratīvā pārkāpuma procesā;
•    izskatīt saņemtos fizisko un juridisko personu iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus, veikt juridisko faktu konstatāciju;
•    veikt likumpārkāpumu video, audio vai fotofiksāciju;
•    nodrošināt kārtību publiskajos pasākumos, kā arī cita veida pašvaldības organizētajos vai atbalstītajos pasākumos;
•    sniegt pirmo palīdzību un organizēt citu veidu palīdzības nodrošināšanu likumpārkāpumā vai nelaimes gadījumā cietušai vai bezpalīdzības stāvoklī esošai personai;•    veikt un nodrošināt sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm (institūcijām).

Prasības pretendentiem:

•    atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta pirmajā daļā noteiktajām prasībām;
•    vidējā vai augstākā izglītība;
•    izpratne par pašvaldības policijas funkcijām;
•    pašvaldības policijas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
•    valsts valodas prasme augstākajā līmenī, krievu valodas prasme sarunvalodas līmenī;
•    laba vispārējā un speciālā fiziskā sagatavotība, kā arī stresa noturība;
•    augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, spēja risināt konfliktsituācijas, prasme strādāt komandā, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus;
•    zināšanas lietošanas līmenī informācijas tehnoloģijās un informācijas sistēmās;
•    B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

•    aktīvu un atbildīgu darbu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā;
•    mēnešalgu 1000 EUR pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;
•    darba vietu ar iespēju strādāt summēto darba laiku.

Pieteikšanās termiņš – līdz 2023. gada 16. janvārim.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (CV) Europass formātā un izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi pasts@ludzasnovads.lv ar norādi PIETEIKUMS AMATA VAKANCEI “PAŠVALDĪBAS POLICIJAS INSPEKTORS”.
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Tālrunis uzziņām +371 20221569.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka:
1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;
2) personas datu apstrādes pārzinis ir Ludzas novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: +371 65707400, elektroniskā pasta adrese: pasts@ludzasnovads.lv