LV EN

Ceturtdiena, 2022. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

Ludzas novada kausa izcīņa šautriņu mešanā 2022

16. oktobrī Ludzas novada Sporta skolas vieglatlētikas manēžā, Ludzā, Sporta ielā 21 notiks “Ludzas novada kausa izcīņa šautriņu mešanā 2022”. Turnīrs paredzēts gan spēlētājiem ar pieredzi, gan iesācējiem. Visi tie, kam ir interese, tiek aicināti piedalīties un iepazīties ar šo aizraujošo sporta veidu. Reģistrācija līdz plkst. 1030, sacensību sākums plkst. 1100

Sacensībās drīkst piedalīties ikviens interesents bez vecuma, reģionālā un dzimuma ierobežojuma, kurš apguvis šautriņu spēles pamatus un ievēro sacensību noteikumus. Sacensības ir individuālas. Dāmas un kungi spēlē individuāli atsevišķās grupās; iesācēju grupā (ar parasto nobeigumu) un spēlētāji ar jau zināmām iemaņām (ar dubulto nobeigumu).

Sacensības organizē Biedrība „Sporta klubs ”KUORSOVA”” sadarbībā ar Ludzas novada Sporta skolu.

Ar nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Nāc un piedalies!