LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Mostly cloudy
11°C
 
A A A

Ludzas novada Felicianovā notiks Zemessardzes mācības

Foto: Nacionālie bruņotie spēki

26. un 27. martā Ludzas novada Felicianovas ciematā, Ciblas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes zemessargu plānveida militārās mācības, trenējot lauka kaujas iemaņas un aizsardzības operāciju elementus apdzīvotā vietā.

Apmācības process notiks diennakts gaišajā laikā. Mācību laikā tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas tikai rada īslaicīgu troksni un dūmus, bet nekādi neapdraud cilvēku veselību.

27. martā pie Felicianovas sporta halles būs iespēja klātienē apskatīt Zemessardzes 3. Latgales brigādes militārā ekipējuma izstādi un uzzināt vairāk par dienestu Zemessardzē. Uz šo izstādi tiek aicināts ikviens – gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie. Visiem interesentiem tiks piedāvāta lieliska iespēja redzēt Zemessardzes mūsdienīgo militāro ekipējumu, dzirdēt zemessargu stāstus par viņu motivāciju pievienoties Zemessardzei, kā arī par plašajām iespējām, ko sniedz dienests Zemessardzē.

Zemessardzes personāls nepārtraukti pilnveido militārās zināšanas un praktiskās iemaņas, lai uzturētu augstas aizsardzības spējas. Zemessardzes mācībās apgūtās plašās zināšanas un prasmes bieži var būt noderīgas arī ārpus dienesta, kad zemessargiem savā privātajā dzīvē nākas risināt nestandarta situācijas vai pārvarēt izaicinājumus, saglabāt vēsu prātu jebkādos apstākļos.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā Ciblas pagasta Felicianovā notiks militārās tehnikas un zemessargu pārvietošanās. Zemessargu mācības notiks ar pašvaldību saskaņotās teritorijās, kas nepieciešamības gadījumā tiks sakoptas pēc uzdevumu veikšanas.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Lai pievienotos Zemessardzes 3.Latgales brigādei, zvanot uz 1811, spiediet ciparu “3” vai rakstiet [email protected].

Papildu informācija par dienestu Zemessardzē  www.esizemessargs.lv.

Fotogrāfija no https://www.flickr.com/photos/latvijas_armija/

 

Informāciju sagatavojusi:

Zemessardzes 3. Latgales brigādes Informācijas daļa

Tālrunis: 26192444

coloring.cool