LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzas novada džudistiem godalgotas vietas Jelgavā

3.decembrī Jelgavas sporta hallē norisinājās Jelgavas atklātais čempionāts džudo 2022. Kopumā starptautiskajā turnīrā piedalījās 33 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas. Biedrības “Cīņas klubs Ludza” džudisti apvienojās kopā ar Rīgas kluba “Dinamo LAT” biedriem un kopvērtējumā ieguva 16.vietu. Meitenes un zēni startēja atsevišķi.

3.vietas ieguvēja Milana Iļjina

Meiteņu grupā U-10 (2013.-2014.gadā dzimušie) Milana Iļjina (svara kategorijā +36) ieguva bronzas medaļu. Viņa bija spēcīgāka par Līvu Beinaroviču (LAT/Jelgavas BJSS) un lietuvieti Emīliju Kundelyte (LTU/BUDOKA), savukārt piekāpās Anastasija Bizenkova (LAT/Ziemeļblāzma). 

3.vietas ieguvējs Mareks Bondarenko

Zēnu grupā U-10 (2013.-2014.gadā dzimušie) Mareks Bondarenko (svara kategorijā -42) uzvarēja cīņu par bronzas medaļu ar Romānu Kostrominu (LAT/Džudo klubs Kin).

3.vietas ieguvēja Raita Pickule

Meiteņu grupā U-12 (2011.–2013. gadā dzimušie) Raita Pickule (svara kategorijā +44kg) bija pārāka par Lindu Konstanti  (LAT/Dinamo LAT), Elīzu Lagzdiņu (LAT/Džudo klubs Kin), taču piekāpās sudraba medaļas ieguvējai Viktorijai Jemeļjanovai (LAT/Dinamo LAT).

Zēnu grupā U-10 (2013.-2014.gadā dzimušie) Janeks Jevsikovs (svara kategorijā -35kg) ieguva 7.vietu no 19 dalībniekiem. Savā grupā bija spēcīgāks par Levis Kauņeckaitis (LAT/Jelgavas BJSS) un piekāpās bronzas medaļas ieguvējam Martinam Putinam (LAT/Jelgavas BJSS).

Zēnu grupā U-12 (2011.–2013. gadā dzimušie) no 16 dalībniekiem 7.vietā Rihards Matvejenko (svara kategorijā -42) bija pārāks par Adrianu Tiršu (LAT/Džudo klubs Kin), savukārt piekāpās bronzas medaļas ieguvējam Tamerlanam Voroņeckim (LAT/Džudo klubs Kin).

Zēnu grupā U-12 (2011.–2013. gadā dzimušie) Artjoms Afanasjevs (svara kategorijā -35) ieguva 7.vietu no 11 dalībniekiem.

Čempionātā vēl piedalījās Juta Gudkova, Ņikita Sipcenoks, Artjoms Mironovs un Maksimiliāns Jačenkovs, kā arī skatītāju vidū džudistus atbalstīja Reinards Caune, Ksenija Čerkovska, Aleks Losāns un Anastasija Dambe.

Treneris Vjačeslavs Puļčs lepojas ar audzēkņu rezultātiem, jo, neskatoties uz to, ka jaunie censoņi agri modās, spēja izturēt tālo ceļu līdz Jelgavai, parādīt savas prasmes un ieņem godalgotās vietas.