Attēlā no kreisās puses: Ludzas novada pašvaldības policijas priekšnieks Jurijs Kuzņecovs un Ludzas novada pašvaldības policijas inspektors Juris Timofejevs.

Ludzas novadā darbu uzsāka Pašvaldības policija. Galvenās no Pašvaldības policijas funkcijām, ir nodrošināt personu un sabiedrības drošību, pašvaldības saistošo noteikumu kontroli, novērst administratīvos pārkāpumus un citus likumpārkāpumus, kā arī likumpārkāpumu profilakse Ludzas novada administratīvajā teritorijā.

Ludzas novada pašvaldības policijā uz doto brīdi strādā divi darbinieki. Ludzas novada pašvaldības policijas priekšnieka amatā iecelts Jurijs Kuzņecovs. Inspektors – Juris Timofejevs.

Pašvaldības policija

pasv.policija [at] ludzasnovads.lv

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste