LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 05. oktobris
Amālija
Ludza
Mostly cloudy
10°C
 
A A A

Ludzas novada BJC ir atklāta nometne Kopā mēs varam!

Nometnē Kopā mēs varam! piedalās 15 ukraiņu un 13 Ludzas novada bērni un tā tiek organizēta Ludzas novadā ar mērķi veikt veiksmīgu Ukrainas bērnu un jauniešu integrāciju Latvijas sabiedrībā. Nometnes aktivitātes palīdzēs veidot labvēlīgu vidi valsts valodas prasmju apguvei un pilnveidei, stiprināt nometnes dalībnieku psihoemocionālo labbūtību un attīstīt komunikācijas, sadarbības prasmes. Nometnes pasākumu programma  ietver sevī daudzveidīgās rodošās norises un aktivitātes, ka arī mācību izzinošo ekskursiju.

Plānotās aktivitātes:

  • Radošās darbnīcas, kurās bērni un jaunieši varēs radoši izpausties, lietderīgi pavadīt laiku, kā arī attīstīt komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Mācību izzinošā ekskursijā uz Rēzeknes novadu;
  • Izglītojošs pārgājiens;
  • Ludzas Novadpētniecības muzeja un Amatnieku centra apmeklēšana;
  • Darbošanās fiziskajās aktivitātēs,
  • Latviešu tautas deju iepazīšana;
  • Citas aktivitātes spēļu formātā, kas veicina pozitīvu komunikāciju un nostiprina komandas darba veidošanas iemaņas.