LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
26°C
 
A A A

Ludzas novada bāriņtiesa informē!

Līdz ārkārtējās situācijas beigām, Ludzas novada Bāriņtiesa:

  • turpinās pieņemt klientus klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta! lūgums zvanīt uz tel. nr. 65707076 bāriņtiesas klientu pieņemšanas laikā: pirmdienās no plkst. 14. 00 līdz plkst. 18.00, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz plkst.12.00, lai norunātu tikšanās laiku;
  • apliecinājuma izdarīšana un citu uzdevumu pildīšana netiks veikta;
  • iesniegumi par pirkumu uz nepilngadīgā vārda, dāvinājuma un mantojuma pieņemšanu nepilngadīgā vārdā, pamatojoties uz „Administratīvā procesa likuma” 64. panta pirmo un otro daļām tiks izskatīti 4 mēnešu laikā;
  • pirms došanās uz bāriņtiesu, aicinām izvērtēt iesniegt savu pieteikumu attālināti: parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e – pastu: [email protected], vai nogādājot bāriņtiesā, kur ir izvietota atseviška kaste dokumentiem un iesniegumiem ēkas (Raiņa ielā 16A) pirmajā stāvā.
  • Ludzas novada bāriņtiesa lūdz ziņot bāriņtiesai (tel 65707076; 29285407), ja iestādes vai privātpersonas rīcībā ir informācija par bērnu, kurš palicis bez likumiskajiem pārstāvjiem Latvijā, vai aizgādnībā esošu personu, kuras aizgādnis atrodas ārpus Latvijas.

 Ludzas novada bāriņtiesa iespēju robežās organizēs darbu tā, lai maksimāli ierobežotu klientu plūsmu.

coloring.cool