LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija
Ludza
Sunny
24°C
 
A A A

Ludzas novadā aizvadīta “Latvijas Veselības sporta nedēļa”

Latvijas veselības nedēļā, kas norisinājās no 22.11-28.11.tika aizvadīti dažādi veselību veicinoši pasākumi Kārsavā, Ciblā un Ludzā. Lai arī laikapstākļi nebija no labākajiem, drosmīgākie, aktīvākie atnāca un piedalījās. Katrs dalībnieks tika pie LISA, Ludzas novada pašvaldības sarūpētājām balvām. Paldies visiem, kuri piedalījās!

Ludzā, Kārsavā tika organizēta ielu vingrošana, kopumā četrās spēka disciplīnās (pievilkšanās,  turēšanās pie stieņa, prese un planka) grupās: vīriešiem/jauniešiem un sievietēm/jaunietēm. Katra disciplīnā un vecuma grupa tika vērtēta atsevišķi, atkarībā no dalībnieku skaita un daudzuma. Tāpat, Ciblā un Ludzā norisinājās nūjošanas aktivitātes.

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas  NSS izglītības metodiķe

coloring.cool