LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly sunny
15°C
 
A A A

Ludzas novadā 7. un 8. decembrī notiks atkārtota izbraukuma vakcinācija (informācija papildināta 07.12.2021.)

7. un 8. decembrī 25 izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks Ludzas novadā, realizējot pieeju – vakcinācijas pakalpojums pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām. Izbraukuma vakcinācija decembrī tiks realizēta galvenokārt apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietiekami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktiem. Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar Moderna, Janssen, bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta Pfizer vakcīna. Būs iespēja veikt gan pirmo, gan otro devu, kā arī saņemt balstvakcīnu. 

Vēlamies informēt, ka iedzīvotāji, kas saņems pirmo devu no Moderna vai Pfizer vakcīnām, otro devu būs jāsaņem sev tuvākajā vakcinācijas vietā, veicot pierakstu patstāvīgi vai gaidot dzīvajā rindā. 

Otrdien, 7. decembrī:

Trešdien, 8. decembrī:

PRECIZĒJUMS! 08.12.2021 vakcinācija pret COVID-19 no Lucmuižas FVP tiek pārcelta uz Ezersalas skolu. Laiks no 12.00-13.00.
Pie Lucmuižas FVP būs pieejams transports nokļūšanai uz Ezersalu. Ja nepieciešams transports no mājām, zvaniet pa tālruni 29711939
Inārai Sprudzānei.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Projekta “Informatīvo pasākumu organizēšana par vakcināciju pret COVID-19 un iedzīvotāju vakcinācijas sekmēšanu Ludzas novadā” ietvaros pieejams bezmaksas transports uz vakcinācijas punktiem. Tālrunis uzziņām, pieteikumam: 27824528.

coloring.cool