LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-8°C
 
A A A

Ludzas Dienas aprūpes centra apmeklētājs – Latgales plānošanas reģiona zīmējumu konkursa laureāts

Gada skaistākajā Ziemassvētku laikā Latgales plānošanas reģions organizēja zīmējumu konkursu bērniem. Konkursā “Ziemassvētku brīnums” piedalījās bērni no 4 līdz 18 gadiem, kuri izmanto Dienas aprūpes centra pakalpojumus Latgales reģionā. Konkursantu darbi tika vērtēti pēc šādiem kritērijiem:

  • idejas oriģinalitātē;
  • atbilstība konkursa noteikumiem;
  • tehniskais izpildījums.

Konkursā uzvarēja Ludzas Dienas aprūpes centra apmeklētājs Māris Zambars. Uzvarētāja darbs tiks izmantots LPR projekta “Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” Ziemassvētku apsveikuma kartiņas dizainā. Šodien konkursa laureāts saņēma pārsteiguma balvu no zīmējumu konkursa organizatoriem.

Mēs lepojamies ar tevi, Māri!

Ludzas  novada Daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra vadītāja Tatjana Sošņikova