LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Mostly cloudy
19°C
 
A A A

Ludzas BJC Kustību teātris izveido īsfilmu Ziemassvētku un Jaungada noskaņās

 
28. decembrī  klajā nāca Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra Kustību teātra divu sēriju īsfilmas “Kastings” un “Negaidītie viesi”.  Apjomīgākā no projektiem –  īsfilmas “Negaidītie viesi” stāsta pamatā ir trīs tūristu viesošanās Ludzas novadā, viesi pamanās “iedegt” svētku sajūtu viscaur  pilsētā, radot smaidus un svinīgu noskaņu ikvienam, kas gadās tiem ceļā. 
 

 
Īsfilma “Negaidītie viesi” izauga par apjomīgu kopienas projektu. Kādā brīdī tapa skaidrs, ka ļoti gribas redzēt, kāds tad ir klips, kurā pieteikušās spēlēt 3 tik atšķirīgas būtnes, informē Kustību teātra pasniedzēja Marika Čerņavska.
 
Savukārt, Ludzas BJC Kustību teātra īsfilma “Kastings” tapusi attālinātajā mācību posmā, kā mācību uzdevums radīt tēlus, kas piedalās aktieru atlasē mazpilsētas Ziesmassvētku klipam. To iespējams aplūkot šeit.
 
Pie īsfilmu realizācijas strādāja apjomīga komanda: 
 
Scenārijs un režija: Sergejs Truhanovs
Ideja un producēšana: Marika Čerņavska
Filmēšana un montāža: Ivars Utināns
 
Radošā komanda: Eleonora Obrumāne, Sarmīte Stapule,  Ināra Mikažāne, Solvita Brakovska, Iveta Ladusāne, Nataļja Losāne, Ruta Zviedre, Dzintra Mihailova, Mārīte Kronberga
 
Lomās:
 
Blogere Ebete: Agnese Puncule
Skolotāja Zane Lihtenšteina un Janka: Ksenija Meļņikova
Zilbe: Renāte Andrejeva
Sētnieks – Ziemassvētku vecītis: Aivars Kārkliņš
Mazā meitenīte: Anna Truhanova
 
Epizodēs:
Amanda Leščinska, Martins Mekšs, Eleonora Obrumāne, Vanda Žulina, Vera Putāne, Vera Germova, Dajana Čubarova, Roksana Grahoļska, Uļjana Maļiņņikova, Denīze Brakovska, Ermīns Losāns, Linards Losāns, Justīne Oščenkova, Agnese Leitāne, Laura Misāne, Annija Streļča, Katrīne Pudāne, Ivars Ivulāns, Daniels Brakovskis, Daniels Circenis, Justīne Zavadska, Sabrina Ivenkova, Ralfs Lipskis, Jorens Losevičs, Kārlis Ševelis, Ņikita Belais, Artjoms Grahoļskis, Keita Ulase, Alīna, Sofija un Sergejs Truhanovi, Māris un Nataļja Losāni, Ruta, Kristers un Andris Zviedri, Agnese Grabeževa, Ivans Maļiņņikovs, Edgars Mekšs
 
Mūzika:
Evitas Podoļecas oriģinālkompozīcija “Ziemas viesis”
balss – Kamila Makarova
svilpotājs – Sergejs Tuhanovs
instrumenti – Evita Podoļeca, Einārs Lipskis, Marika Čerņavska
Eināra Lipska skaņu ierakstu studija
 
Paldies:
J. Soikāna Ludzas mākslas skolas 6.klases audzēkņiem Danielam Circenim, Justīnei Zavadskai, Jeļizavetai Lopatjukai un Valērijai Lazovskai par gaismas kroņiem
Ludzas novada domes priekšsēdētājam Edgaram Mekšam, izpilddirektoram Sergejam Jakovļevam un klientu apkalpošanas speciālistei Žannai Vasiļevskai, Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas darbiniecēm Ilgai Kaupužai un Ludmilai Vibornajai, kā arī SIA “Lat Cosmetics” valdes priekšsēdētājam Jevgeņijam Lukašenokam,
Ludzas Tautas nama vadītājai Valentīnai Razumovskai un Viktoram Babikovam
 

Īpašu paldies komanda vēlas teikt savām ģimenēm par atbalstu, lai no sapņa tik īsā laikā tiktu līdz rezultātam!

 
Informāciju apkopoja
Ludzas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jana Dukaļska
 
 
coloring.cool