LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 30. septembris
Menarda, Elma, Elna
Ludza
Partly cloudy
6°C
 
A A A

Ludzā notika veloorientēšanās sacensības

2. septembrī Ludzā notika velo orientēšanās sacensības, ko organizēja Sporta klubs Latgols, sadarbībā ar Ludzas novada Sporta skolu. Mazākajiem dalībniekiem bija piedāvāts izmēģināt spēkus pievarot šķēršļu joslu, pieaugušajiem – velo orientēšanās pa pilsēti, izmantojot karti unmeklējot desmit kontrolpunktus. Pašā vakarā, plkst. 19.00. notika velobrauciens pa Ludzas ielām.

Attēlā: Visjaunākie velo censoņi pievarēja šķēršļu joslu un tika vērtēti pēc etapiem.

 Rezultāti: 

1. vieta – Kārlis Gendelis
2. vieta – Rihards Matvejenko
3. vieta – Angelina Penkova

Rezultāti velo orientēšanās sacensībās: 

Kategorija – 18:

1. vieta – Einārs Kozačkovs
2. vieta – Ivans Litčenko
3. vieta – Andrejs Ivanickis

Kategorija 18 + :

1. vieta – Andris Vengra

Kategorija 35 + :

Sievietes :

1. vieta – Jeļizaveta Puzāne

Vīrieši:

1. vieta – Valērijs Rimšs
2. vieta – Andris Kozačkovs
3. vieta – Intars Dauksts

Ģimenes:

1. vieta – Bucenieku ģimene
2. vieta – Kukuļu ģimene
3. vieta – Matvejenko ģimene.

Paldies visām ģimenēm, dalībniekiem par piedalīšanos!

Foto: Laura Grišāne: https://failiem.lv/u/y8hhtgq6p…

 

Pasākums īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

 
Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe