LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 30. septembris
Menarda, Elma, Elna
Ludza
Mostly cloudy
8°C
 
A A A

LLKC Ludzas konsultāciju birojs aicina uz bezmaksas mācībām

LLKC Ludzas konsultāciju birojs aicina bioloģiski vērtīgo zālāju īpašniekus un apsaimniekotājus “Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana”. 2022. gadā šīs ir pēdējās šāda tipa apmācības Ludzas pilsētā. 

Mācības notiks 24. un 25. septembrī.

Mācībām obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 20. septembrim.

Plašāka informācija un pieteikšanās: zvanot uz tālr.nr. 28378323. 

Informējam, ka saimniekiem, kuriem uzņemtas vai pārņemtas saistības par ES nozīmes zālāju biotopiem (kas ir 1. līdz 4.zālāju ražības zālāji), tad ne vēlāk kā līdz 2023. gada 30. maijam jāiegūst pamatiemaņas zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanā, apmeklējot 16 stundu apmācību kursu un iegūstot atbilstošu dokumentu.

Atbalsta pretendents (gan fiziska, gan juridiska persona) var pilnvarot uz apmācībām citu fizisku personu, kas saistīta ar atbalsta pretendenta saimniecības saimniecisko darbību.

Ja nosacījums par apmācībām nav izpildīts – BDUZ atbalsts 2022.gadā tiks samazināts par 50%.