LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Mostly sunny
30°C
 
A A A

Līgo svētku pasākumi Ludzas novadā!

 
Tuvojoties vasaras saulgriežiem, šogad Ludzas novadā Līgo svētkus un Jāņus svinēsim ļoti daudzveidīgi – iedegsim Jāņu ugunskurus, aktīvi sportosim, dižosimies ar krāšņāko vainagu un izcilāko ugunskuru, skatīsimies brīvdabas izrādes un izstādes, vienosimies kopīgās dziesmās un dejās, baudīsim svētku tradicionālos ēdienus un dzērienus, kā arī aplīgosim sava novada Jāņus un Līgas. Lai krāšņi varētu sagatavoties svētkiem, aicinām piedalīties vainagu pīšanas meistardarbnīcās. Iepazīsties ar Līgo pasākumu plānu, izvēlies sev tīkamāko un tiekamies svētku pasākumā! Novēlam līgošanai labvēlīgu laiku!
 
 
Līgo pasākumu plāns pieejams arī šeit! Plašāku informāciju par katru svēktu pasākumu vari sadaļā “Kalendārs”.
 
Ikviens tiek aicināts piedalīties konkursos, kur noskaidros prasmīgāko ugunskura veidotāju un krāšņāko Līgo vainagu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Līgo un Jāņu svētku laikā Ludzas novada bibliotēkas aicina apmeklēt daudzveidīgas izstādes!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne


PASĀKUMI TIKS FILMĒTI UN FOTOGRAFĒTI. PASĀKUMA LAIKĀ IEGŪTIE VIDEO UN FOTO MATERIĀLI TIKS IZMANTOTI PUBLICITĀTES VAJADZĪBĀM.

coloring.cool