LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Sunny
17°C
 
A A A

Latvijas Veselības sporta nedēļa Ludzas novadā

No 22.- 28. novembrim visā Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa. Arī Ludzā, Kārsavā un Ciblā norisināsies dažādas sporta aktivitātes. Aicinām Ludzas, Kārsavas un Ciblas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties. 

Ludzā, Kārsavā tiks organizēta ielu vingrošana, kopumā četrās spēka disciplīnās (pievilkšanās,  turēšanās pie stieņa, prese un planka) grupās: vīriešiem/jauniešiem un sievietēm/jaunietēm. Katra disciplīnā un vecuma grupa tiks vērtēta atsevišķi, atkarībā no dalībnieku skaita un daudzuma. Tāpat, Ciblā un Ludzā norisināsies nūjošanas aktivitātes. Esiet aktīvi un iesaistieties! Papildus informācija zvanot uz  t. 26669776.

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

coloring.cool