LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata. 7. raidījums par Līdumniekiem | LRTV sižets

Latgales reģionālās televīzijas raidījumu cikls “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.” vēsta par deviņām dažādām vietām, to unikalitāti un iedzīvotājiem Latvijas-Lietuvas, Latvijas-Baltkrievijas un Latvijas-Krievijas pierobežā. Raidījumos stāstām par iedzīvotāju ikdienu, saimniecisko darbību un mediju lietošanas ieradumiem, kā arī viesojamies krāšņākajos tūrisma un sakrālajos objektos, izzinām nostāstus. Septītais raidījums veltīts Līdumniekiem Ludzas novadā. #SIF_MAF2022

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Latvijas pierobeža. Dienasgrāmata.” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2022

Ausma Sprukte-Kozule

LRT žurnāliste