LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Lasām-pētām-darām-grāmatas fotoekspedīcija Zilupē

Zilupes kopiena vēlas stiprināt starpkopienu sadarbību, kā arī veicināt pašiniciatīvu caur apkaimes vēstures un tagadnes iepazīšanu, veidojot un izdodot trīs lasām – pētām – darām grāmatas par Zilupi, Ludzu un Kārsavu. Kopumā notiks trīs fotoekspedīcijas pa pilsētām, kurās visi iesaistījušies fotogrāfi un fotoamatieri iemūžinās neparastas populārāko tūrismu objektu detaļas.

Pirmā fotoekspedīcija noritēs Zilupē, 12. februārī plkst. 11.00. Pulcēšanās vieta laukumā pie Zilupes KN. Lūgums paņemt līdzi aprīkojumu, lai iegūto foto materiālu uzreiz vārētu augšupielādēt datorā. Noslēgumā pie tējas tases kopīgi atlasīs 6 veiksmīgākos darbus, kuri tiks iekļauti divpadsmit lappušu grāmatā. Pieteikties var zvanot uz 28656530.

Sīkāka informācija par fotoekspedīciju Ludzā (19. februārī) un Kārsavā (26. februārī) sekos.


Iniciatīvu atbalsta Izglītības Iniciatīvu Centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā projekta “Darbīgās kopienas” ietvaros. #IIC #PeopleToPeople #DarbīgāsKopienasLatgalē