LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Partly sunny
12°C
 
A A A

“Lasām-pētām-darām” grāmatas fotoekspedīcija Ludzā

Zilupes kopiena vēlas stiprināt starpkopienu sadarbību, kā arī veicināt pašiniciatīvu caur apkaimes vēstures un tagadnes iepazīšanu, veidojot un izdodot trīs lasām – pētām – darām grāmatas par Zilupi, Ludzu un Kārsavu. Kopumā norisināsies trīs fotoekspedīcijas pa pilsētām, kurās visi iesaistījušies fotogrāfi un fotoamatieri iemūžinās neparastas populārāko tūrisma objektu detaļas.

Otrā fotoekspedīcija noritēs Ludzā, 19. februārī plkst. 11.00. Pulcēšanās vieta – laukumā pie Tūrisma informācijas centra. Lūgums ņemt līdzi aprīkojumu, lai iegūto foto materiālu uzreiz vārētu augšupielādēt datorā. Noslēgumā, pie tējas tases kopīgi tiks atlasīti 6 veiksmīgākie darbi, kas tiks iekļauti divpadsmit lappušu grāmatā. Pieteikties aktivitātei var zvanot uz 28656530.

Foto galerijā aplūkojama fotoekspedīcija Zilupē, kas norisinājās 12. februārī. Lai arī saslimstība apkaimē sit augstu vilni un piedalījās tikai trešā daļa no visiem, kas bija pieteikušies, izdevās vareni skaista un ražīga diena, informē Zilupes tūrisma organizatore Ilga Ivanova

Sīkāka informācija par fotoekspedīciju Kārsavā (26. februārī) sekos.

 

coloring.cool