LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Mostly sunny
10°C
 
A A A

“Lasām-pētām-darām” grāmatas fotoekspedīcija Kārsavā

Zilupes kopiena vēlas stiprināt starpkopienu sadarbību, kā arī veicināt pašiniciatīvu caur apkaimes vēstures un tagadnes iepazīšanu, veidojot un izdodot trīs lasām – pētām – darām grāmatas par Zilupi, Ludzu un Kārsavu. Kopumā norisināsies trīs fotoekspedīcijas pa pilsētām, kurās visi iesaistījušies fotogrāfi un fotoamatieri iemūžinās neparastas populārāko tūrismu objektu detaļas.

Trešā fotoekspedīcija noritēs Kārsavā, 26. februārī plkst. 11.00. Pulcēšanās vieta – laukumā pie Kultūrvēstures centra “Līču mājas”. Lūgums ņemt līdzi aprīkojumu, lai iegūto foto materiālu uzreiz vārētu augšupielādēt datorā. Noslēgumā pie tējas tases kopīgi atlasīs 6 veiksmīgākos darbus, kuri tiks iekļauti divpadsmit lappušu grāmatā. Pieteikties var zvanot uz 28656530.

Foto galerijā aplūkojama 19. februāra fotoekspedīcija Ludzā. Visiem ekspedīcijas dalībniekiem pilsēta ir sirdij ļoti tuva, mīļa un pazīstama. Bija ļoti liels izaicinājums fotoobjektīvam un dalībnieku apaviem tik nepiemērotā laikā meklēt un atrast detaļas, kuras uzrunātu pilsētas ciemiņus, kuri Ludzu pagaidām vēl nav iepazinuši tik tuvu, stāsta Zilupes tūrisma organizatore Ilga Ivanova

 

coloring.cool