LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
8°C
 
A A A

Labklājības ministrs Gatis Eglītis reģionālajā vizītē apmeklē Latgali

Labklājības ministrs Gatis Eglītis ceturtdien un piektdien, 21. un 22. aprīlī, reģionālajā vizītē apmeklēja Latgali. Ludzā, Rēzeknē un Balvos ministrs iepazinās ar aktualitātēm sociālajā jomā, kā arī ar lielākajiem izaicinājumiem iedzīvotāju labbūtībai. 

Ludzas novadā ministrs tikās ar Ludzas novada pašvaldības vadības, Ludzas novada sociālā dienesta, Ludzas novada bāriņtiesas pārstāvjiem un NVA Ludzas filiāles vadītāju.
 
Pēc tam sekoja Ludzas novada Sociālā dienesta Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra apmeklējums. Ministrs viesojies arī sociālās aprūpes centrā “Ludza” un Ludzas novada sociālā dienesta daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā Kārsavā.
 
Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
coloring.cool