Pašvaldība
Labklājības ministrs Gatis Eglītis dodas reģionālajā vizītē uz Latgali

Labklājības ministrs Gatis Eglītis ceturtdien un piektdien, 21. un 22. aprīlī, dosies reģionālajā vizītē uz Latgali.

Ceturtdien ministrs Rēzeknē tiksies ar Rēzeknes Domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiču. Tālāk Eglītis dosies uz Ludzu, kur viņam paredzēta tikšanās ar Ludzas novada pašvaldības vadības, Ludzas novada sociālā dienesta pārstāvjiem un Ludzas novada sociālā dienesta daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra apmeklējums. Ministrs viesosies arī sociālā aprūpes centrā “Ludza” un Ludzas novada sociālā dienesta daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā Kārsavā. Adamovā Eglītis apmeklēs Ukrainas bēgļu izmitināšanas vietu, kur iepazīsies ar tās problēmām un kopīgi meklēs risinājumus labākai bēgļu uzņemšanai.

Piektdien labklājības ministrs Balvu novada Benislavā apmeklēs dienas aprūpes centru pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kurš tika atklāts pagājušā gada maijā. Vēlāk piedalīsies pasākumā “Kopā roku rokā”, kas ir ikgadējs pasākums izglītības iestādēm, kurās tiek īstenotas speciālās izglītības programmas. Vēlāk ministrs apmeklēs Latgales reģionālais atbalsta centru “Rasas pērles”, tiksies ar Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiāles, Balvu novada Sociālā pārvaldes un Bāriņtiesas pārstāvjiem. Vizītes noslēgumā Eglītis uzklausīs Balvu teritoriālās invalīdu biedrības pārstāvjus.

Informācijas avots: https://www.lm.gov.lv/lv